Nie ucz się uwodzenia, lepiej naucz się..

Nie ucz się uwodzenia, lepiej naucz się..

Wielu chłopaków, którzy uważają, że zbyt słabo radzą sobie z dziewczynami – decyduje się na kurs uwodzenia. Myślą, że wystarczy przesłuchać kilka nagrań, przeczytać książkę i nauczyć się kilku sprawdzonych tekstów, a dziewczyny będą już im leżały u stóp.

Nic bardziej mylnego..

Jasne – taki kurs może Ci nieco pomóc. Jednak uczenie się tego, czym jest uwodzenie kobiet nie na wiele Ci się zda, jeśli nie będziesz na to gotowy. Musisz najpierw stać się odpowiednim człowiekiem, posiadać pewne cechy osobowości, by faktycznie takie techniki mogły zadziałać na kobiety.

Tak więc zanim postawisz na kursy uwodzenia – lepiej zainwestuj ten czas i pieniądze we własny rozwój. Stawianie w centrum swojego świata kobiet nie pomoże Ci w ich zdobyciu. Zawsze będzie wiało od Ciebie nutką desperacji. Dodatkowo – masz wtedy niesamowitą presję na to, by osiągać z góry założone wyniki.

Pracując nad sobą, rozwijając swoje pasje – stajesz się bardziej pewny siebie

Stajesz się także o wiele bardziej atrakcyjny w oczach kobiet. Masz pasję i wiele tematów do rozmowy. Nie ma w Tobie też desperacji i konieczności znalezienia partnerki na siłę. Dobrym rozwiązaniem na stanie się pewniejszym siebie jest znajomość pewnych zachowań ludzi. Na portalu https://opowiadania-erotyczne.pl/ dużo ludzi opisuje swoje intymne historie. Po przeczytaniu kilku z nich będziesz pewniejszy siebie, nie będziesz się stresował i zyskasz szersze wizję otaczającego nas świata. Jest to bardzo łatwo dostrzegalne przez kobiety i bardzo często przez nie właśnie cenione i poszukiwane.

W jaki sposób zadbać o swój rozwój?

Powinieneś zacząć robić przede wszystkim to co najbardziej lubisz. Może to być np. nauka języków obcych czy trening na siłowni. Ucząc się języka obcego, rozwijasz się niesamowicie. Otwiera się bowiem przed Tobą wiele możliwości. Mogą być nimi chociażby zagraniczne wyjazdy na spontanie bądź lepsza praca. Ucząc się języka obcego masz również szanse na to, że poznasz interesujących ludzi. Warto zapisać się na kursy językowe i doskonalić swoje umiejętności w grupie innych osób.

Dla tych co lubią ruch i wysiłek fizyczny

Lubisz wysiłek fizyczny, po którym następuje niesamowity wyrzut endorfin? Postaw na trening siłowy. Twoje samopoczucie zmieni się na lepsze już po pierwszym dniu. Zmieni się również Twoja sylwetka. Nabierzesz mięśni oraz kondycji, a Twój organizm zacznie wyglądać zdrowiej i atrakcyjniej… w szczególności dla płci pięknej.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *